axonometrie stavby vily v Braníku

Pro soukromé investory

Jsme pro Vás partnerem od koupi pozemku až po zařízení interiéru. Pomůžeme Vám nejen se samotným návrhem, ale i s celou agendou a administrativou, kterou momentálně stavba obnáší. haha.

Více

Pro development

Máme dlouholeté zkušenosti s developerskými projekty. Jsme partnerem nejen při navrhování a projekci – sami nebo ve spolupráci s osvědčenými profesemi zajišťujeme také inženýring, realistické vizualiace a grafické materiály pro marketingové účely. Pracujeme v BIM a připravíme podklad i pro VR prohlídky projektu. Spolupracujeme s významnými pražskými developery a rádi zpracujeme i váš projekt.

Více

Pro veřejnou správu

Účastníme se veřejných i vyzvaných architektonických soutěží i výběrových řízení. Spolu s našimi spolupracovníky splňujeme profesní způsobilost pro širokou škálu zadání – urbanismus, dopravní infrastruktura, revitalizace veřejného prostoru a parků a samozřejmě výstavba. Máme zkušenosti s workshopy pro veřejnost a participací.

Více

Pro neziskový sektor

Vnímáme architekturu jako poslání, které má být dostupné všem. Proto se zaměřujeme i na nekomerční projekty s přidanou hodnotou pro společnost. Věnujeme se pedagogické činnosti, pomáháme neziskovým organizacím.

Více